У Дому културе у Алексинцу успешно је одржана конференција за медије поводом почетка реализације једногодишњег пројекта „СВЕСТ – семе одрживе пољопривреде“.
Том приликом представљени су циљеви пројекта, планиране активности, као и значај подизања свести о одрживој пољопривреди међу пољопривредницима и потрошачима.
У наредном периоду очекују нас бројне активности – трибине, радионице и посете огледним газдинствима, кроз које ће учесници имати прилику да стекну нова знања и примене одрживе праксе у свом раду.
Захваљујемо се свим присутним медијима и учесницима на подршци и интересовању!
Пратите нас за више информација о наредним догађајима и укључите се у пројекат.
#еузаТебе #одрживапољопривреда

Bravo za temu.
Tema koja svima treba. Bravo za sve vas.
Srećno